Informujemy, iż korzystamy z plików cookies, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie i utrzymanie strony.

Za Państwa zgodą wykorzystujemy marketingowe pliki cookies tj. korzystamy z informacji zapisanych za ich pomocą na Państwa urządzeniach końcowych (np. laptopie, tablecie i telefonie), w celu optymalizacji treści dostępnych na naszej stronie.

Pliki cookies mogą Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej (więcej informacji o tym w Polityce prywatności Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pruszkowie)

Klikając przycisk „Wyrażam zgodę” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pruszkowie danych, zbieranych za pomocą marketingowych plików cookies do celów wskazanych powyżej. W dowolnym momencie mogą Państwo wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji o prawach, które Państwu przysługują oraz sposobach przetwarzania danych znajduje się w Polityce prywatności Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pruszkowie)
RODO

WCAG 2.0

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pruszkowie zaprasza do składania ofert na wykonanie oceny technicznej. Szczegóły na stronie GUNB e-wykonania zastępcze w linku poniżej:

https://e-wykonaniazastepcze.gunb.gov.pl/ogloszenie/ocena-techniczna,129.html

____________________________________________________________________________

POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W PRUSZKOWIE

05-800 Pruszków, ul. Sienkiewicza 5/51, tel. 22 490-99-07

 

Pruszków, dnia 14.05.2026 r.

 

DOT. ZAPYTANIE OFERTOWE Samochód osobowy – 1 szt. z dn. 7.04.2026 r.

Zamawiający:

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pruszkowie

  1. Sienkiewicza 5/51, 05-800 Pruszków

Wybrana oferta: Bohemia Motors Sp. z o. o.

 

 

Przydatne informacje i najczęściej zadawane pytania